Jedermann wasknijpers - 30x - bamboe hout - 9,5 cm vs Grote wasknijpers - roestvrij staal - set van 20

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Jedermann wasknijpers - 30x - bamboe hout - 9,5 cm

Jedermann wasknijpers - 30x - bamboe hout - 9,5 cm

€ 8,99

Bekijk deal
Grote wasknijpers - roestvrij staal - set van 20

Grote wasknijpers - roestvrij staal - set van 20

€ 16,33

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieJedermann wasknijpers - 30x - bamboe hout - 9,5 cmGrote wasknijpers - roestvrij staal - set van 20
Productinformatie
MerkJedermannMerkloos
KleurBruinZilver
MateriaalBamboeRVS
Aantal stuks in verpakking30 stuk(s)20 stuk(s)
EAN87207685372509509645962687
Anti-slipJa
Afmetingen & gewicht
Product breedte1.50 cm2 cm
Product hoogte9.50 cm6 cm
Product lengte9.50 cm13 cm
Product gewicht0.04 kg
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamTop Ten Handels GmbhCHEN LONG SARL
Overige kenmerken
Aantal consumenteneenheden (CE)3020
Materiaal handgreep / handgrepenBamboeRVS
PatroonEffenEffen
Verpakkingsinhoud30 wasknijpers20-stuks handdoekklemmen
Verpakking breedte20 cm
Verpakking hoogte20 cm
Verpakking lengte30 cm
Verpakkingsgewicht0.80 kg
EAN
EAN87207685372509509645962687
Fabrieksgarantie
Fabrieksgarantie termijnGeen fabrieksgarantie

Bol.com aanbod

Geen bol.com aanbod beschikbaar voor Jedermann wasknijpers - 30x - bamboe hout - 9,5 cm.

Bol.com aanbod

€ 16,33
Korting-7%Was € 17,50 · Bespaar € 1,17
Levering
Uiterlijk 4 september in huis
Bezorgd
Tussen 26 aug en 4 sep in huis
Verkoper
CHEN LONG SARL
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesJedermann wasknijpers - 30x - bamboe hout - 9,5 cmGrote wasknijpers - roestvrij staal - set van 20
Laagste prijs€ 8,99Beste€ 16,33
Hoogste prijs€ 8,99€ 16,33
Prijsverschil€ 7,34 (Jedermann wasknijpers - 30x - bamboe hout - 9,5 cm is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 8,99€ 16,33
Bekijk dealBekijk deal

Jedermann wasknijpers - 30x - bamboe hout - 9,5 cm vs Grote wasknijpers - roestvrij staal - set van 20: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Jedermann wasknijpers - 30x - bamboe hout - 9,5 cm en de Grote wasknijpers - roestvrij staal - set van 20? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 7,34. De Jedermann wasknijpers - 30x - bamboe hout - 9,5 cm is momenteel de voordeligste optie.

Jedermann wasknijpers - 30x - bamboe hout - vs Grote wasknijpers - roestvrij staal - set: prijzen & verschillen | Schoonkeus