AEG TR7386T4B 7000 serie SensiDry® - Warmtepomp droger - Energielabel C - 8 kg vs SAMSUNG DV90DG6845LKU3 Warmtepompdroger 9 kg AI DRY

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 22 oktober 2026

AEG TR7386T4B 7000 serie SensiDry® - Warmtepomp droger - Energielabel C - 8 kg

AEG TR7386T4B 7000 serie SensiDry® - Warmtepomp droger - Energielabel C - 8 kg

€ 603,00

Bekijk deal
SAMSUNG DV90DG6845LKU3 Warmtepompdroger 9 kg AI DRY

SAMSUNG DV90DG6845LKU3 Warmtepompdroger 9 kg AI DRY

€ 748,65

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieAEG TR7386T4B 7000 serie SensiDry® - Warmtepomp droger - Energielabel C - 8 kgSAMSUNG DV90DG6845LKU3 Warmtepompdroger 9 kg AI DRY
Productinformatie
Merk—Samsung
Model—Samsung DV90DG6845LKU3 wasdroger Vrijstaand Voorlader 9 kg Wit
MPN (Manufacturer Part Number)—DV90DG6845LKU3
EAN—8806097342090
Taal bedieningspaneel—Digitaal instelbaar
Taal handleiding—Nederlands
Garantie & motor
Fabrieksgarantie termijn—2 jaar
Extra garantie—20 jaar garantie op de motor
Reparatie type—On-site repair
Verpakkingsinhoud—Warmtepompdroger
Energieverbruik
Waarde energielabel—A
Energie besparing—Ja
Energieverbruik per 100 cycli—79 kWh
Droogkenmerken
Type droger—Warmtepompdroger
Laadvermogen wasdroger—9 kg
Geluidsniveau drogen—64 dB
Type condensafvoer—
  • Met slang via waterafvoer
  • Opvang in reservoir
Heeft anti-kreuk fase—Nee
Programmaduur katoen maximale belading—285
Vochtigheid sensor—Nee
Condensatie-efficiëntieklasse—B
Geluidsniveauklasse—B
Instellingen en functies
Digitale indicator resterende tijd—Ja
Geluidssignaal einde wasbeurt—Ja
Kinderslot—Ja
Tumbler heeft verlichting—Ja
Slimme functie—Startuitstel
Bediening via mobiele app—Ja
Smart Home Platform—SmartThings
Aantal instellingen—21
Programma's voor delicate stoffen—Ja
Type droogprogramma—Beddengoed
Indicatielampje—Ja
Fysieke kenmerken
Kleur—WIT
Stand display—Recht
Materiaal tuimelaar—RVS
Deur maat—0 cm
Type wasdrogerdeur—Dichte deur
Positie deur scharnier—Links
Deur scharnier switch mogelijkheid—Ja
Snoerlengte—1.60 m
Verpakkingsgewicht—50 kg
Product gewicht—50 kg
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
Kan zelfstandig met internet verbinden—Ja
App vereist voor volledige functionaliteit—Ja
App werkt op besturingssyteem—
  • Android
  • iOS
Delen van gebruikersgegevens vereist—Nee
Wifi vereist—Ja
Bluetooth vereist—Nee
Mobiele data verbinding mogelijk—Nee
Betaalde diensten vereist—Nee
Kan gekoppeld worden met—Nee
Introductie en ondersteuning
Introductiejaar—2025
Introductiemaand—April
Ondersteuning met updates—Minimaal 12 maanden na introductiedatum
Afmetingen
Product hoogte—85 cm
Product lengte—60 cm
Product breedte—60 cm
Verpakking hoogte—89 cm
Verpakking lengte—64 cm
Verpakking breedte—63 cm
Informatie over de fabrikant
Fabrikant Naam—Samsung Electronics Benelux B.V.
Overige kenmerken
Beschikbare reserveonderdelen—10 jaar
CE markering—Zichtbaar
Merkspecifiek kenmerk—
  • Samsung AI Wash
  • Samsung AI Energy Mode
  • Samsung SuperSpeed
  • Samsung SmartThings
  • Samsung Eco Bubble
  • Samsung Hygiene Steam
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data—Nee
EAN
EAN—8806097342090

Bol.com aanbod

Geen bol.com aanbod beschikbaar voor AEG TR7386T4B 7000 serie SensiDry® - Warmtepomp droger - Energielabel C - 8 kg.

Bol.com aanbod

€ 699,45
Korting-4%Was € 728,00 · Bespaar € 28,55
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Bezorgd
Vanaf 26 okt in huis
Verkoper
LUS home elektro NL
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesAEG TR7386T4B 7000 serie SensiDry® - Warmtepomp droger - Energielabel C - 8 kgSAMSUNG DV90DG6845LKU3 Warmtepompdroger 9 kg AI DRY
Laagste prijs€ 603,00Beste€ 748,65
Hoogste prijs€ 603,00€ 905,00
Prijsverschil€ 145,65 (AEG TR7386T4B 7000 serie SensiDry® - Warmtepomp droger - Energielabel C - 8 kg is goedkoper)
Winkels2 winkels3 winkels
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 603,00★€ 748,65
Coolblue€ 603,00★€ 905,00
MediaMarkt—€ 905,00
Bekijk dealBekijk deal

AEG TR7386T4B 7000 serie SensiDry® - Warmtepomp droger - Energielabel C - 8 kg vs SAMSUNG DV90DG6845LKU3 Warmtepompdroger 9 kg AI DRY: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de AEG TR7386T4B 7000 serie SensiDry® - Warmtepomp droger - Energielabel C - 8 kg en de SAMSUNG DV90DG6845LKU3 Warmtepompdroger 9 kg AI DRY? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 145,65. De AEG TR7386T4B 7000 serie SensiDry® - Warmtepomp droger - Energielabel C - 8 kg is momenteel de voordeligste optie.

Koopgids

Beste warmtepompdroger 2026 – Top 5 →
AEG TR7386T4B 7000 serie SensiDry® - vs SAMSUNG DV90DG6845LKU3 Warmtepompdroger 9 kg: prijzen & verschillen | Schoonkeus